תשובות לשאלות נפוצות

דגים – כשר בהשגחת בד”צ ״שארית ישראל”

קצבייה – בשר חלק בהשגחת “מחפוד”, בשר חלק “בית יוסף”, בשר כשרות רבנות, עוף כשר בהשגחת הרבנות, עוף כשר בהשגחת “מחפוד”

כשמארחים ל”על האש”, הכמות המומלצת היא 400 גרם בשר למבוגר ו- 300 גרם לילד.
יש לנו מחשבון לחישוב כמויות ממש כאן.
אם אתם מתכננים להגיש בעיקר בשר ופחות תוספות, סלטים ולחמים, אפשר גם להזמין 500 גרם למבוגר ו- 400 גרם לילד. אם אתם מתלבטים לגבי סוגי הבשרים, תוכלו להציץ בחבילות האירוח שלנו – כל השילובים האידיאליים נמצאים שם.

לכל בשר התכונות הייחודיות לו ותמיד כדאי להתאים את הנתח לסוג ההכנה בשביל לקבל תוצאה מדויקת. כל מוצר בחנות שייך לקטגוריה מסוימת –  בשר לטחינה, לבישול או לצלייה ועוד. בעמוד המוצר, תוכלו לראות את הקטגוריה שאליה הוא משתייך.

לרוב יישובי הדרום אפשר להזמין משלוח עד הבית. בשאר הארץ אנחנו מגיעים לנקודות שמהן אפשר לבוא לאסוף – את האזורים תוכלו למצוא כאן.

תנאי ההובלה של המוצרים נמצאים בפיקוח של משרד הבריאות, מה שנותן להם אורך חיי מדף ארוך ומבטיח את הטריות שלהם. המוצרים ארוזים בוואקום ומובלים בקירור כל הדרך אליכם. כשתקבלו את המשלוח – תוכלו לראות את צבע הבשר (אדום) ולהרגיש שהוא עדיין קר – ותוכלו להעביר אותו מייד לבישול, צלייה או הקפאה.

לכל אזור/נקודת חלוקה יש יום קבוע בשבוע שבו מגיעים המשלוחים, בין הימים רביעי-שישי. כאן תוכלו לראות באיזה יום יגיע המשלוח לאזורכם. המשלוח הטרי והארוז היטב שהזמנתם יגיע לביתכם/לנקודת החלוקה הקרובה אליכם.

כמובן שאפשר גם להגיע לאיסוף עצמי אצלנו – מושב תקומה, משק 17.

“אחים דובקין בע”מ” נותנת לכם אחריות מלאה לכל הזמנה והזמנה! לכן, אם יצאתם מבואסים חס וחלילה, אנו עומדים כאן לשירותכם ותקבלו החזר כספי מלא על ההזמנה או לחילופין תקבלו הזמנה חדשה במועד המשלוח הבא של אזורכם.

כן, האתר שלנו מאובטח בתעודת SSL ומשתמש במנגנוני האבטחה הנהוגים בסליקת כרטיסי אשראי ברשת.

×
שלום! איך נוכל לעזור?
לחיצה על כפתור הוואסטאפ תעביר אתכם לשיחה ישירה איתנו :)
דילוג לתוכן